Аудиторські ризики застраховані

аудиторські ризики компанії застраховані на 10 млн. гривень.>>

Лідер галузі 2010

згідно з результатами національного бізнес-рейтингу >>

НАШ ТЕЛЕФОН+38 044 290 5856
+38 067 236 1798
 • Унікальний комплексний продукт

  Комплекс послуг для зниження ризиків та підвищення прибутковості підприємства

 • Due Diligence

  Всебічне дослідження діяльності компанії

Аудит ІТ

Аудит ІТ

Основні цілі Аудиту:

 • Допомогти прозоро дивитися на ІТ керівництву компанії;

 • Поліпшити ставлення Бізнес цілей і цілей ІТ;

 • Повертати інвестицій в ІТ;

 • Мотивувати і направляти ІТ відділ;

 • Оптимізувати витрат на ІТ;

 • Допомагає розсіяти суб'єктивна думка про роботу ІТ служби;

Методологія аудиторської перевірки інформацією компанії MGI Консалтинг спирається на COBIT (Control Objectives for Information and Related).

Методологія перевірки відповідає міжнародним бізнес-вимогам, охоплює весь спектр видів діяльності в сфері ІТ і сконцентрована на досягненні ефективного управління та контролю. СОВIТ виступає як інтегратор управлінських практик в ІТ і звернений до вищого керівництва, корпоративному та ІТ-менеджменту, фахівцям у галузі забезпечення безпеки, контролю у сфері ІТ.

Щоб рекомендації не відправлялися на полицю, а застосовувалися на практиці, керівництво і персонал повинні знати: що потрібно робити, як це робити і чому це важливо.

Методологія СОВIТ розроблена та підтримується незалежним, некомерційним дослідницьким інститутом на основі знань пов'язаних з асоціацією членів, галузевих експертів, професіоналів в галузі контролю та безпеки. Зміст методології засноване на триваючих дослідженнях кращих практик в області ІТ і постійно вдосконалюється, будучи об'єктивним і практичним ресурсом для всіх типів користувачів.

СОВIТ орієнтований на цілі і масштаби управління ІТ, пропонуючи детальну методологію контролю, відповідність принципам корпоративного управління і тому прийнятний для Рад директорів, вищого керівництва.

Результатом перевірки є аудиторський звіт з оцінкою рівнів зрілості кожного з перевірених процесів, а також цільовий рівень зрілості кожного з процесів і компанії в цілому. Містить докладні рекомендації по досягненню кращих показників і опис ризиків, яким піддається компанія і бізнес процеси.

Звіт також служить методологічним матеріалом для керівників ІТ підрозділів компаній.

Приклад графіка рівнів зрілості