Аудиторські ризики застраховані

аудиторські ризики компанії застраховані на 10 млн. гривень.>>

Лідер галузі 2010

згідно з результатами національного бізнес-рейтингу >>

НАШ ТЕЛЕФОН+38 044 290 5856
+38 067 236 1798
  • Унікальний комплексний продукт

    Комплекс послуг для зниження ризиків та підвищення прибутковості підприємства

  • Due Diligence

    Всебічне дослідження діяльності компанії

Компанія

Компанія Наша місія - застосовувати наш талант і ресурси для досягнення високих результатів і зміцнення довіри між людьми.

Мета компанії - забезпечення високого професійного рівня послуг для досягнення максимальної ефективності діяльності клієнтів.

Аудиторська компанія "Консалтінг Лтд" на ринку аудиторських і консалтингових послуг з 1992 року і на сьогоднішній день є однією з ведучих аудиторських компаній на Україні з надійною діловою репутацією.

З 2000 по червень 2012 року компанія була членом Альянсу незалежних аудиторських, бухгалтерських і консалтингових фірм (Лондон, Великобританія) - MGI (Midsnell Group International), заснованої в 1947 році, яка нараховує більш 280 офісів у 80 країнах світу.

У структурі Компанії працюють аудитори, сертифіковані Аудиторською палатою України, фахівці, атестовані Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), судові експерти, атестовані комісією Київського науково-дослідного інституту судових експертиз при Міністерстві юстиції України, оцінювачі, сертифіковані Фондом держмайна України й Українським суспільством оцінювачів, а також висококваліфіковані юристи, фахівці з інтелектуальної власності, аналітики.

Аудиторські ризики "Консалтінг Лтд" застраховані на 10 мільйонів гривень.

Компаніятоварний знак компанії зареєстрований Укрпатентом

Свідоцтво АПУ
Свідоцтво про відповідність системи контролю якості
Підприємство року 2010