Аудиторські ризики застраховані

аудиторські ризики компанії застраховані на 10 млн. гривень.>>

Лідер галузі 2010

згідно з результатами національного бізнес-рейтингу >>

НАШ ТЕЛЕФОН+38 044 290 5856
+38 067 236 1798
  • Унікальний комплексний продукт

    Комплекс послуг для зниження ризиків та підвищення прибутковості підприємства

  • Due Diligence

    Всебічне дослідження діяльності компанії

Консультації

Щодо податкових накладних, що включаються до Єдиного реєстру податковихнакладних

10 січня 2012 р.

Щодо податкових накладних, що включаються до Єдиного реєстру податкових накладних, повідомляємо наступне: Вивчивши питання, інформуємо, що згідно:

  • абз. 6 п. 11, підрозділу 2 Перехідних Положень Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VІ (далі - ПКУ), податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних. Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з поставки підакцизних товарів та товарів, ввезених на територію Україну, з 1 січня 2012 р. підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній;

  • п. 201.10 ст. 201 НКУ, підтвердженням продавцеві про прийняття його податкової накладної та / або розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

Враховуючи вищезазначене, на думку нашої компанії, всі податкові накладні, в яких сума податку на додану вартість перевищує 10 тисяч гривень, а також накладні, виписані при здійсненні операцій з поставки підакцизних товарів та товарів, ввезених на територію України, підлягають включенню до Єдиного реєстру податковихнакладних з відповідним підтвердженням квитанціями в електронному вигляді у текстовому форматі. Тобто, податкові накладні на поставку підакцизних та імпортованих товарів підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних незалежно від суми податку на додану вартість, зазначеної в податковій накладній. Підтвердженням про прийняття податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня. Якщо протягом операційного дня не вислана квитанція про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних. Також звертаємо Вашу увагу, що реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше двадцяти календарних днів, наступних за датою їх виписки.